Klientų atsiliepimai

Puiki komanda!

Gyvenant užsienyje buvo sudėtinga susitvarkyti su dokumentais dėl žinių ir laiko trūkumo. Sinergijos projektai pasirūpino viskuo pradžios iki pabaigos. Mums teko tik pasiimti sutvarkytus dokumentus.
Greitas namo pridavimas – patikimai, operatyviai ir kompetentingai!

Gintare Richter

Drąsiai galiu visiems rekomenduoti kreiptis jūsų pagalbos!

Noriu nuoširdžiai padėkoti “Sinergijos projektų” komandai už operatyviai ir sklandžiai atliktą buto pridavimą, dėl kurio buvome beveik praradę viltį ir pavargę nuo atsimušinėjimo į sieną. Moterys mane suprato, nuramino ir sutvarkė šį reikalą. Supratau, kad čia dirba žmonės išmanantys savo darbą bei žmogiškai suprantys tokius “nelaimėlius”. Linkiu Jums sėkmės, be galo džiaugiuosi Jus atradusi.

Roberta

Operatyvumas ir profesionalumas!

„Norėjau Jums asmeniškai padėkoti, kad taip operatyviai sutvarkėte mano buto rekonstrukcijos įforminimą. Viena niekaip nebūčiau sugebėjusi, taip greitai :).

Tai dar kartą dėkui, gražios Jums vasaros, ir tikiuos gal dar susitiksime ir kitais klausimais!” Odeta Bačianskienė

Aiški kainodara. Vertinant – 10/10

Dirba profesionaliai. Net ir esant sunkumam priduodant, norodomi realūs terminai. Aiški kainodara. Vertinant – 10/10

Marius Riauka

Profesionalus darbo atlikimas.

Labai atsakingas požiūris į darbą, įsiklausymas į kliento poreikius, profesionalus darbo atlikimas.

Raimondas Danupas

Ačiū Jums labai, rekomenduojame jus 100%!

Labai džiaugiamės pasirinkę „Sinergijos projektai” mūsų namo pridavimui. Visas dokumentų tvarkymas vyko greitai ir sklandžiai, visi iškilę klausimai mums buvo atsakyti ir išspręsti. Ačiū Jums labai, rekomenduojame jus 100%!

Наталия Гончарова

Dėkoju jiems už ramias dienas laukiant galutinio rezultato dėl namo pridavimo 🙂

Tai įmonė, kurią galiu garantuotai rekomenduoti kitiems žmonėms, nes savo komunikavimo, darbo kokybe pateisina kliento lūkesčius 100%. Kad ir kokio sudėtingumo lauktų darbas, jie nesakys – ne, o padarys viską jog žmogus kreipęsis pas juos liktų patenkintas. Dėkoju jiems už ramias dienas laukiant galutinio rezultato dėl namo pridavimo 🙂

Almida Rupšienė

Esam labai patenkinti.

Labai greita ir profesionali pagalba. Namo pridavimas truko tik 1 mėn. Labai rekomenduoju. Esam labai patenkinti.

Ramunė Šličienė

Iš manęs turite 100% rekomendaciją kitiems!

Laba diena, dokumentus pasiėmiau. Tikiuosi su mano namu daug vargo ir problemų nebuvo, dėl to stipriai manęs nekeikėt. Iš manęs turite 100% rekomendaciją kitiems 💪 Sekmės Jūsų versle 🙂

Valdas N.

Dėkojame Alinai ir jos komandai, už padarytą darbą!

Dėkojame Alinai ir jos komandai, už padarytą darbą, o jo tikrai buvo nemažai, mūsų atvejis buvo ne iš paprastų kur reikėjo nemažai pastangų laiko ir nervų 😄🤦‍♀️ Tik toks, iniciatyvus ir drąsus žmogus kaip Alina, galėjo sutvarkyti mūsų dokumentus, kiti nesugebėjo! Linkime Jums, kad Jūsų verslas tik plėstųsi! Sėkmės! 🤍

Alina Kaliman

100 proc. rekomenduojame!

Visiems, kas ruošiasi priduoti namą daliniu ar visu baigtumu, labai rekomenduoju UAB „Sinergijos projektai”. Būsite nustebinti profesionaliai atliktu darbu ir džiaugsitės rezultatu. Tuo patys įsitikinome.👌☺️

Raimonda Freitakienė

Dėkoju už greitai atliktą darbą!

Namas buvo priduotas per 1,5 mėn. Alina tikra savo srities profesionalė! Rekomenduoju 100%.

Aurelija Ž.

Rekomenduoju, dirba puikiai, greitai, labai maloniai.

Rekomenduoju, dirba puikiai, greitai, labai maloniai. Šaunuolės. Didžiulis dėkui! Sėkmės

Nijolė Murauskienė

Labai rekomenduoju naudotis šios įmonės paslaugomis. Nuoširdus ačiū.

Buvo smagu bendradarbiauti su UAB „Sinregijos projektai”, nes namo pridavimas buvo atliktas greitai ir profesionaliai. Gaila, kad ne iš karto sužinojau apie šią įmonę, todėl realus namo pridavimas pradėtas buvo tik po kontakto su jais. Labai rekomenduoju naudotis šios įmonės paslaugomis. Nuoširdus ačiū.

Laima Nausėdaitė

Nuoširdus AČIŪ!!!

Labai džiaugiames laimejimu!!! 😊Dideliausia padėka asmeniškai Alinai Velykienei ir komandai. Smagu, kad yra tokių žmonių, kurie laikosi duoto žodžio. Rekomendacijos pačios geriausios. Tikrai verta kreiptis į UAB „Sinergijos projektai” del greito namo pridavimo. Dideliausios sėkmės Jums visur ir visada. Nuoširdus AČIŪ!!!

Virginija Jasinskienė

Te lydi Jus visus pati didžiausia sėkmė!

Ačiū didelis Alinai ir jos komandai, būtų pasakyti lygiai nieko!!! Suteikta viltis, palaikoma nuolatiniu tikėjimu, kad viskas tikrai kažkada pasibaigs ir būtinai laimingai, neįkainuojami dalykai!!! Te lydi Jus visus pati didžiausia sėkmė, tiek profesiniame kelyje, tiek asmeniniame gyvenime. Per tiek metų suartėjom, tai galiu drąsiai viešai apkabinti iš džiaugsmo ir dėkingumo, tikiu, kad visų mūsų vardu ❤.

Ingrida Vaitkuvienė

Ačiū už Jūsų darbą nuo mūsų šeimos!

Šiandien gavom dokumentus iš Registrų centro, didelis didelis Ačiū už Jūsų darbą nuo mūsų šeimos. Sėkmės Jums visur ir visada ! 🙂

 

Linas Mockus

Puikiai atliktas darbas!

Puikiai atliktas darbas! Siūlau!

Arijus Neliubavičius

10 balų!

Tikrai rekomenduoju šią įmonę, 10 balų, namą pridavė per 1mėn.

Sigitas Eskertas

Asmeninis dėmesys klientui!

Darbas atliktas itin greitai ir nepriekaištingai.

Andrius Kiržgalvis

Viskas sutvarkyta per 3 mėnesius!

Alina, šiandien gavau visus sutvarkytus namo ir žemės dokumentus! 😊 Neįsivaizduojate kaip jums dėkinga!💖 Tobulai, profesionaliai, greitai! Kiek iki jūsų buvau perskambinusi įmonių ir vis atbaidydavo kažkoks neaiškus veblenimas, nekonkretumas. Buvau jau benuleidžianti rankas, ir štai Google paieškos sistema parodė jus, o kai paskambinau iškart pasitikėjimą suteikė konkreti, logiška ir aiški jūsų kalba. O dabar kai jau rankoje laikau visus sutvarkytus dokumentus, džiaugiasi širdis, kad pasirinkau jus! Jūs ne tik, kad nenuvylėte, bet ir nustebinote greitumu! Viskas sutvarkyta per 3 mėnesius! Gyvuokite, klestėkite! Jūsų pačios savybės ir gebėjimai neįkainojami padedant žmonėms tokiuose reikaluose! 💖🎉💖

Jūratė Ivanauskienė

UAB „Sinergijos projektai” patikimas partneris!

Su Alina dirbame jau ne vienerius metus, padedame klientams apsidrausti statybą nuo pradžių iki statybos užbaigimo!

Inga Gedvilienė Draudimo brokerė

Profesionaliai atliktas darbas!

Dėkoju už puikų darbą, namas priduotas išsprendus visus niuansus. Rekomenduoju 1000 proc.

Vytautas Kugys

Puikiai atliktas darbas!

Ačiū Alina už namo pridavimą! Dokumentai sutvarkyti greičiau nei buvo žadėta.

Simonas Dolėba

Rekomenduoju – greitai ir kokybiškai suteikia namų pridavimo paslaugas.

Rekomenduoju – greitai ir kokybiškai suteikia namų pridavimo paslaugas.

Indrė Butenienė

Statybos baigimo deklaraciją gavome greičiau nei tikėjomės. Ačiū!

Kreipiausi dėl statybos pridavimo ir tikrai nesigailiu. Bendravimas malonus, dokumentai operatyviai paruošiami ir įkeliami į sistemą. Statybos baigimo deklaraciją gavome greičiau nei tikėjomės. Ačiū!

Inga Alex

Kompetencijos, profesionalumas, paslaugos atlikimas – puikūs!

Atsitiktinai radau internete, pastebėjau gerus įvertinimus. Dabar jau pats galiu parašyti 🙂 Kompetencijos, profesionalumas, paslaugos atlikimas – puikūs.

Aidas B.

Rekomenduoju 110%

Greitas, sklandus, operatyvus namo pridavimas.

Edis Kuprys

Rekomenduoju 100%!

Greita, patikima ir labai pigu! Jau ne pirmą kartą kreipėmės dėl namo pridavimo, paslaugas patikime Alinai drąsiai, užtenka tik nusiųsti dokumentus ir gauti atgal jau priduotą namą! Aukščiausio lygio paslaugos. Beje, namus pridavėme Klaipėdoje ir Vilniuje.

Monika Masiulytė - Markšaitė

Kokybiškai, greitai ir laiku suteiktos paslaugas. Rekomenduoju!

DONE! Namas priduotas!!! O už ramybę, sutaupytą laiką ir pinigus noriu padėkoti Alina Velykienė. Kokybiškai, greitai ir laiku suteiktos paslaugas. Rekomenduoju!

Vilma Grigišaitė-Tamolienė

Rekomenduoju!

Viskas sklandziai ir greitai. Paslaugos vertos savo kainos.

Saulius Jurevičius

Ačiū UAB „Sinergijos projektai” už taip greitai ir profesionaliai atliktą darbą

Pridavimas buvo atliktas operatyviai, sąžiningai, sukeliant kuo mažiau rūpesčių mums- savininkams.

Rūta Žičkienė

Rekomenduoju 100 proc., didelis dėkui!

Operatyviai, ~ 3,5 mėn., kokybiškai, profesionaliai atlikta namo pridavimo paslauga. Rasti sprendimai, padėję pasiekti rezultatą. Negalvokite – sugalvosime mes! – tai tikrai UAB „Sinergijos projektai” šūkis.

Lina Murauskienė

Labai džiaugiamės visų kotedžo gyventojų vardu už puikų darbą!

Ačiū už puikų darbą, seniai pastatytas namas, o buvo nepriduotas. Labai džiaugiamės visų kotedžo gyventojų vardu už puikų darbą!

Anžela Babariko

Esu labai patenkintas suteikta paslauga!

Esu labai patenkintas suteikta paslauga. Ir rekomenduoju kitiems. Nebaigta statyba pradėta prieš daugiau nei 10 metų ir niekur neregistruota, turėjau tik leidimą, sutvarkė visus dokumentus per 1,5 mėnesio. Ačiū labai

Paulius Kliučininkas

Pasitikiu ir nuolat nukreipiu savo klientus!

Savo srities profesonalė. Ko nežinote – sužinos, ko neturite – gaus, ko reikia – padarys.

Architektas Vytis Cibulskis

 

100 % rekomenduojame!

Ačiū Jums labai už viską, be Jūsų nebūtume pridavę! Labai nuoširdūs ir optimistiški specialistai! Patars, padės ir nuramins! Su Jūsų pagalba dabar galime ramiai atostogauti!

Jurgita Putvinskė

Labai profesionaliai ir greitai atliko darbus – namo pridavimą!

Labai profesionaliai ir greitai atliko darbus – namo pridavimą!

Rimantas Goštaltavičius

Būsime Jūsų sugrįžtantis klientas!

Jūsų paslaugos pranoko mūsų lūkesčius – efektyvumas, operatyvumas buvo toks, su kokiu įgyvendinę ne pirmą projektą Lietuvoje iki šiol dar nebuvome susidūrę. Perdavus statybų užbaigimo procedūras į Jūsų rankas, mūsų laiko sąnaudos pateikiant reikalingus dokumentus statybų užbaigimui ar užsakant trūkstamus matavimus pasidarė daugiau nei minimalios. Tai, kas paminėta aukščiau yra itin svarbu, tačiau negaliu nepaminėti ir to, kad susipažinti ir pabendrauti su Jumis, nors tam užteko dviejų kavos puodelių, buvo labai malonu. Su Sinergijos projektų pagalba turime užbaigę 2 projektus, kai ir vėl turėsime tokios paslaugos poreikį, būsime Jūsų sugrįžtantis klientas.

Danguolė K.

Dėkoju už greitą, patikimą darbą!

Džiaugiamės, kad pridavę sporto klubo patalpas jas galėjome pradėti nuomoti! Patalpų buvome nepridavę 9 metus. Ačiū Alina!

Gražina Garalienė

Puikiai atliktas darbas!

Alina savo srities specialistė. Darbai buvo atlikti operatyviai ir kompetentingai už protingą kainą. Malonus bendravimas ir greitas rezultatas. Esame labai patenkinti, kad kreipėmės į “Sinergijos projektai”.

Žydra Žukaitienė

Namas buvo priduotas greičiau nei žadėta!

Maloniai aptarnavo, niekuo rūpintis nereikėjo, tik laukti. Namas buvo priduotas grečiau nei žadėta. Pasiūlė žemiausią kainą rinkoje, bet paslaugos kokybė aukščiausia. Rekomenduoju!

Viktorija Grybaitė

Vertinu įmonės veiklą 10 iš 10!

Įmonė puiki ir daug išmananti savo srityje. Mano situacija buvo neeilinė ir teko susidurti su daug nebaigtų darbų, bet jie neišsigando iššūkiu ir viską sutvarkė profesionaliai. Aš likau nustebintas kaip greitai ir aiškiai viskas buvo sutvarkyta. Į man rūpimus klausimus buvo atsakyta žaibiškai. Visi darbai, kurie priklausė nuo įmonės atlikti be trukdžių.

Valdas Norvaiša

Įregistravome klinikos pastatą, sudarydami jungtinės veiklos sutartį!

100 procentų rekomenduoju profesionalus, kurie išsprendžia sudėtingiausias situacijas. Mūsų atvejis buvo nestandartinis, tačiau labai greitai sužinojome ką ir kaip turime padaryti, kad pasiektume norimo rezultato.

Rita Ilgūnė

Gyvename Vokietijoje, pridavė namą, o mes jį dar ir pardavėme!

Ačiū UAB „Sinergijos projektai” už taip greitai ir profesionaliai atliktą darbą. Pridavimas buvo atliktas operatyviai, sąžiningai, sukeliant kuo mažiau rūpesčių mums- savininkams.
Lina ir Robertas Semykinai

Sutvarkė neregistruotą namą per 2 mėnesius!

Šauni komanda, kuri tikrai greitai ir kompetetingai atlieka savo darbus. Aš niekaip negalėjau parduoti neregistruoto namo, dabar ir namo pirkėjai, ir aš sukirtome rankomis.

Inga Sutkienė

Pridavė namą per 2,5 mėnesio!

Rekomenduoju tikrai nuoširdžiai, pasidomėjus ir pakalbėjus su keletą įmonių, visgi pasirinkome Alinos ,,Sinergijos projektai „. Ir tikrai likome patenkinti nuosekliu, kokybišku ir už protingą kainą darbu, maloniu bendravimu. Viskas puiku. Sėkmės!

Virgina Žabinskienė

Pridavė namą, kurio buvome neįregistravę daugiau kaip 10 metų!

Mėginau priduoti namą savo jėgomis. Teko koridoriuose sutikti daug biurokratijos išsękintų žmonių. Nusprendžiau kreiptis į profesionalus. UAB “Sinergijos projektai” specialistai nustebino iš kompetencijos kylančia ramybe, profesionalumu, maloniu bendravimu. Atrodė, jog dokumentų situacija tikrai nepavydėtina, bet viskas buvo sutvarkyta ramiai, meistriškai ir greitai. Nuoširdžiai rekomenduoju.

Nedas Drevisnkas

Sutaupė mums, nes padarė už sąžiningą kainą!

Sinergijos projektai“ buvo ne pirma įmonė, į kurią kreipėmės dėl gyvenamojo namo Palangoje pridavimo. Iš kitų išgirdome rimtų gąsdinimų, kad mūsų atvejis sudėtingas, todėl užtruks ilgai, kainuos brangiai, o dėl pridavimo turime ruoštis net bylinėjimuisi. Tačiau „Sinergijos projektai“ direktorė Alina Velykienė mus ne tik nuramino, ne tik operatyviai sutvarkė visus dokumentus, bet ir greitai gavo patvirtintą deklaraciją apie namo statybos pabaigą, o taip pat ženkliai sutaupė mūsų lėšas, kurių galėjo pareikalauti namo pridavimas, jei jį būtume patikėję ne tokiems profesionaliems ir sąžiningiems specialistams.

Arūnas Štaras

6 kartus bandėme patys, kol namą pridavė per 1 mėnesį!

Ačiū Alinai! Bandėme patys priduoti namą, tikros džiunglės. Ji patarė ir labai pagelbėjo, labai greit namas buvo priduotas 😉 Tikrai rekomenduoju, labai šilta ir profesionali moteris!

 

Jurga Andriejauskaitė